Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „TOZAMET” zostało założone 01-10-2007 roku w Przeworsku. Obecnie nasza firma to producent maszyn budowlanych i urządzeń dla drogownictwa, ale wstępnie zajmowaliśmy się spawaniem małych elementów, a także toczeniem na tokarkach konwencjonalnych. Następnie obszar naszej działalności rozwinął się. Pojawiły się chociażby stabilizatory gruntu, rozsiewacze spoiw, a po nich ruszyła produkcja innych urządzeń budowlanych.

Stabilizatory gruntu PPUH TOZAMET w Przeworsku

Produkty i usługi Tozamet

Jak już wspomniano obecnie TOZAMET to firma zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń dla budownictwa i drogownictwa. Nasze produkty to głównie maszyny do stabilizacji gruntu: stabilizatory gruntu (frezarki gruntowe, recyclery), rozsiewacze spoiw oraz przeciski hydrauliczne.

Jako producent maszyn budowlanych w ramach naszej działalności świadczymy również różne usługi związane z profilem naszej działalności. W tym usługi obróbki metali na najnowszej generacji maszynach CNC. Posiadamy m.in. możliwość toczenia CNC średnic do 530 mm i długości 3000 mm (przy fi 470mm) na maszynie z napędzanymi narzędziami.

Oferujemy również szereg innych usług. Obejmują one m.in. stabilizację gruntu, usługi dźwigowe oraz usługi podnośnikiem koszowym. Umożliwia nam to rozbudowane zaplecze sprzętowe i wieloletnie doświadczenie.

Zajmujemy się także elektroenergetyką, w tym budową przyłączy kablowych, budową i przebudową sieci nN i sN oraz oświetleniem ulicznym.

Dodatkową gałąź naszej działalności stanowi produkcja reklam i druk wielkoformatowy.

Zakres działalności

  • Produkcja maszyn i urządzeń dla budownictwa i drogownictwa. Oto lista naszych produktów: stabilizator (inaczej frez, gruntofrez, frezarka gruntowa, recycler), rozsypywacz spoiw (rozsiewacz spoiw, siewnik) oraz przepych hydrauliczny (tożsame przecisk, przewiert, podwiert, kret).
  • Usługi transportowo-sprzętowe: stabilizacja gruntu (sypanie i mieszanie), osuszanie gruntów, usługi dźwigowe, usługi podnośnikami koszowymi.
  • Obróbka metali konwencjonalna i CNC: obróbka skrawaniem, spawanie, napawanie, tlenowe i plazmowe cięcie blach (palenie blach).
  • Elektroenergetyka: budowa przyłączy kablowych, budowa, przebudowa sieci nN i sN, oświetlenia uliczne.
  • Produkcja reklam i druk wielkoformatowy – więcej informacji na stronie tw-designart.pl.

Aby świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie jakości zatrudniamy osoby z kwalifikacjami. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w przemyśle lotniczym.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładkach dotyczących poszczególnych działów.
Integralną część naszej załogi stanowią pracownicy mający duże doświadczenie zawodowe zdobyte głównie w przemyśle lotniczym, co gwarantuje wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie jakościowym.

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszą firmą
Z poważaniem
Tomasz Wajda