Recykler gruntu TOZAMET FG-450B – sprzedaż i wynajem od producenta

Oferujemy Państwu możliwość zakupu lub wynajmu recykler gruntu FG-450B. Prezentowany recykler podłoża posiada następujące parametry:

  • Szerokość robocza: 2400 mm.
  • Maksymalna głębokość mieszania gruntu: 450 mm.
  • Obroty wału roboczego: 310 obr/min..
  • 84 frezy na trzpieniach o średnicy 22 mm, dostarczane przez renomowaną firmę BETEK (standardowe wykonanie stabilizatora).
  • Minimalny prześwit między wałem roboczym a osłoną wynosi 290 mm.

Sprzedaż i wynajem od producenta gwarantuje atrakcyjną ofertę cenową. Nie tylko dostarczamy doskonałe urządzenia, ale także dbamy o Twoje zadowolenie jako naszego klienta. Gwarantujemy profesjonalny serwis zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym, oferując konkurencyjne ceny za naprawy przeprowadzane na miejscu lub udostępniając maszynę zastępczą.

Dla stabilizatora gruntu FG-450B zalecamy użycie ciągnika o mocy 200-220 KM, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Oprócz standardowych modeli, jesteśmy również w stanie dostosować maszynę do indywidualnych preferencji klienta, takich jak zmiana szerokości roboczej czy wersja wzmocniona.

Jak działa recykler gruntu FG-450B?

Z naszym modelem FG-450B o szerokości roboczej 2400 mm i maksymalnej głębokości mieszania gruntu wynoszącej 450 mm, jesteś w stanie skutecznie i efektywnie stabilizować teren. Użyty na materiale filmowym ciągnik to FENDT 824.

Tak wygląda praca naszego sprzętu na budowie. Praca stabilizatora gruntu podczas budowy dróg serwisowych autostrady A4 w Chałupkach w województwie podkarpackim. Droga wykonywana jest przez firmę NTS Sp. z o.o.. Inne realizacje dostępne w strefie wiedzy i realizacji.

Leasing maszyn do stabilizacji terenu

Dla Państwa wygody oferujemy również atrakcyjne warunki leasingu fabrycznego, dzięki programowi finansowania TOZAMET FINANCE.