Stabilizowanie podłoża

Stabilizacja przy przebudowie drogi

Cieszymy się, że możemy poinformować Was o naszym udziale w inwestycji dotyczącej przebudowy drogi. Inwestycja odbywa się na osiedlu Korczaka w Przeworsku. TOZAMET został wykonawcą stabilizacji przy przebudowie drogi, podczas gdy generalnym wykonawcą jest projektu jest firma DRO-BRUK. Inwestorem natomiast jest Urząd Miasta Przeworska.

Prace nad modernizacją drogi na osiedlu Korczaka są już w toku. Nasza firma odpowiada za stabilizację podłoża, co jest jednym z najważniejszych etapów w budowie drogi. Stabilizacja terenu przy przebudowie pozwoli na utwardzenie podłoża i utworzenie stabilnej bazy dla drogi, co z kolei wpłynie na jej trwałość i odporność na uszkodzenia. W trakcie tego procesu użyta została maszyna do stabilizacji gruntu naszej produkcji.

Zawsze staramy się wykonywać nasze prace w sposób rzetelny i profesjonalny, zgodnie ze standardami i najnowszymi technologiami. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do realizacji tej inwestycji.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku na naszym kanale na YouTube, który przedstawia proces stabilizacji przy przebudowie i przygotowania drogi do kolejnych prac. W filmiku widać naszych specjalistów w akcji oraz stabilizator gruntu, których używamy do wykonania tych prac.

Będziemy na bieżąco informować Was o nowych realizacjach i przedsięwzięciach. Dziękujemy za zaufanie i możliwość udziału w tym ważnym projekcie dla mieszkańców Przeworska.