Stabilizator gruntu TOZAMET FG-650B – sprzedaż i wynajem od producenta

Oferujemy Państwu możliwość zakupu lub wynajmu stabilizatora do gruntu FG-650B. Ten recykler podłoża posiada następujące parametry:

  • Szerokość robocza: 2400 mm,
  • Maksymalna głębokość stabilizacji gruntu: 650 mm,
  • Obroty wału roboczego: 310 obr/min,
  • Model FG-650B jest wyposażony w 98 frezów na trzpieniach o średnicy 22 mm BETEK (standardowe wykonanie stabilizatora),
  • Minimalny prześwit między wałem roboczym a osłoną wynosi 290 mm.

Jako firma dbająca o satysfakcję naszych klientów, oferujemy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zapewniając naprawy w przystępnych cenach, zarówno na miejscu pracy maszyny, jak i możliwość udostępnienia maszyny zastępczej.

Dla recyklera gruntu FG-650B zalecamy użycie ciągnika o mocy 280-300 KM, aby uzyskać optymalną wydajność i efektywność stabilizacji podłoża.

Jesteśmy również elastyczni i gotowi dostosować nasze maszyny do indywidualnych preferencji klienta. Jeśli potrzebujesz innej szerokości roboczej czy wersji wzmocnionej, jesteśmy w stanie spełnić Twoje wymagania. Dzięki długoletniemu doświadczeniu TOZAMET i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy sprostać każdemu zamówieniu.

Stabilizator gruntu FG-650B w pracy

Maszyna TOZAMET w trakcie stabilizacji terenu podczas prac inwestycyjnych

Leasing maszyn do stabilizacji terenu

Dla Państwa wygody oferujemy także atrakcyjne warunki leasingu maszyn produkcji naszej firmy, dzięki TOZAMET FINANCE.

Zapoznaj się z naszym stabilizatorem do gruntu FG-650B i odkryj zaawansowane możliwości stabilizacji podłoża. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć współpracę.

SPRZEDAŻ I WYNAJEM MASZYN OD PRODUCENTA

Stabilizator podłoża FG-650B