Sypanie spoiw i mieszanie na miejscu podczas stabilizacji gruntu

Usługa stabilizacji podłoża – sypanie spoiw i mieszanie metodą na miejscu

Sypanie spoiw i mieszanie ich z gruntem lub kruszywem to powszechnie wykorzystywana usługa stabilizacji, której często jesteśmy zleceniobiorcami. Jako firma wykonujemy te prace zarówno na większych jak i mniejszych budowach na terenie całej Polski, ze względu na niskie koszty mobilizacji sprzętu, które w przypadku kompleksowych prac często przewyższają wartość samej usługi. Zapewniamy transport sprzętu na miejsce zlecenia.

Jeśli macie Państwo dostęp do walców, spycharek, zagęszczarek i beczkowozów – co nie powinno być problemem na większości placów budowy – chętnie wykonamy dla Was usługę rozsypania i wymieszania spoiwa. Aby wykonać sypanie spoiw, oferujemy dwie konfiguracje sprzętowe do realizacji tej usługi:

  1. Jeden ciągnik + rozsypywacz spoiwa + stabilizator – dzienna wydajność około 2 500 m2 – jedna mobilizacja sprzętu.
  2. Dwa ciągniki + rozsypywacz spoiwa + stabilizator – dzienna wydajność powyżej 5 000 m2 – dwie mobilizacje sprzętu.

W przypadku tej usługi mamy dwie opcje dotyczące spoiwa. Możecie Państwo dostarczyć spoiwo we własnym zakresie (spoiwo luzem w beczkowozach) lub możemy zaoferować dostawę spoiwa na plac budowy.

Należy pamiętać, iż wykonując sypanie spoiw i mieszania ich z gruntem lub kruszywem, zapewniamy fachowe podejście i doświadczenie. Nasz zespół specjalistów ma wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego i efektywnego przeprowadzenia tych prac. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość wykonania i osiągnięcie zamierzonych efektów stabilizacji terenu.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług sypania spoiw i mieszania ich z gruntem lub kruszywem, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółowe informacje na temat naszej oferty, w której znajdują się także stacje kruszyw.

Usługa stabilizacji podłoża – sypanie spoiw i mieszanie na miejscu