Maszyny do stabilizacji gruntu

Wynajem i sprzedaż maszyn do stabilizacji gruntu TOZAMET

Oferta naszej firmy obejmuje wynajem i sprzedaż wysokiej jakości maszyn do stabilizacji gruntu wraz z możliwością wynajmu obsługi przez naszych doświadczonych operatorów. Nasza firma jest producentem tych maszyn, a nasza produkcja obejmuje:

  • Frezarki do gruntu – modele FG-450B i FG-650B
  • Rozsiewacze spoiw hydraulicznych, takie jak cement, wapno, popioły – wersje RS-9000 oraz RS-12000

W ofercie znajdą Państwo zarówno maszyny nowe jak i używane. Aktualne ogłoszenia publikujemy na naszej stronie w serwisie Otomoto.pl

Maszyny do stabilizacji gruntu – oferta dla branży budowlanej

Zarówno stabilizatory gruntu, jak i rozsiewacze spoiw, są specjalnie zaprojektowane i produkowane przez naszą firmę. Części do maszyn wytwarzamy z użyciem najnowszej generacji obrabiarek CNC, a gotowe podzespoły dostarczają nam renomowani producenci BETEK (Niemcy) i TSUBAKI (Japonia).

Nasze stabilizatory gruntu można używać z ciągnikami rolniczymi wyposażonymi w przekładnie bezstopniową (hydrostatyczną) lub mechaniczną z reduktorem biegów pełzających. Montaż stabilizatora odbywa się na trzypunktowym układzie zawieszenia (TUZ) ciągnika. Zaś napęd jest przekazywany przez wał wyposażony w sprzęgło przeciążeniowe, chroniące ciągnik przed uszkodzeniem. Dodatkowo rotor stabilizatora jest napędzany mechanicznie z obu stron, co zapewnia stabilną pracę.

W naszych stabilizatorach gruntu zastosowano wysokiej jakości narzędzia BETEK wykonane z odpornego na ścieranie materiału oraz narzędzia z węglika spiekanego. System mocowania frezów umożliwia prostą i szybką wymianę narzędzi.

Oprócz stabilizatorów gruntu, oferujemy także rozsiewacze spoiw, które są również kompatybilne z ciągnikami rolniczymi. Standardowo oferujemy dwie wersje rozsiewaczy: RS-9000 i RS-12000, z ładownościami odpowiednio 9 i 12 ton. Istnieje również możliwość wykonania rozsiewacza spoiw według indywidualnych wymagań klienta.

Więcej informacji na temat naszych maszyn, w tym szczegółowe opisy poszczególnych modeli, znajdują się na naszej stronie internetowej.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn do stabilizacji gruntu

Zapewniamy kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną dla naszych stabilizatorów i rozsiewaczy w atrakcyjnych cenach. Nasz zespół serwisowy może dokonać naprawy na miejscu, a w przypadku potrzeby udostępnić maszynę zastępczą.

Dodatkowo, w celu zabezpieczenia powierzchni narażonych na ścieranie w naszych stabilizatorach gruntu, oferujemy zgrzewanie specjalnych pinów widiowych firmy BETEK – TungStuds.

Leasing maszyn budowlanych dla firm

Jesteśmy również dumni z naszej oferty leasingu fabrycznego TOZAMET FINANCE, który zapewnia korzystne warunki finansowe dla naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych wysokiej jakości maszyn do stabilizacji gruntu, które dostarczą Państwu niezawodne i efektywne rozwiązania dla projektów budowlanych.